Teosyal - Brožúra


 

Pripravili sme pre vás
 
Augmentácia prsníkov teraz

2190,-eur

 

 


 

MEZOTERAPIA

OMLADENIE PLETI - TVÁR, KRK, DEKOLT

len za 60,- EUR
(cena platí pre 1 lokalitu)

 


Výplň vrások kyselinou hyalurónovou už  za 150,- EUR

 

Pocitadlo.sk

Fotoomladenie (Fotorejuvenizácia) tváre teraz za 80,-eur

V súčasnosti sa čoraz viac žien, ale aj mužov rôznych vekových kategórií snaží ovplyvniť svoju vizáž a zakryť stopy plynúceho času. Nechcú však podstupovať náročné a často invazívne ošetrenia, pre ktoré by sa na určitý čas museli vzdať aktívneho spôsobu života. Fotorejuvenizácia je ideálnym riešením...

Predstavte si, že vyzeráte mladšie... Radosti i stresy v našom živote, ako aj bežné poveternostné vplyvy a vystavovanie ostrému slnku spôsobujú starnutie našej pokožky. Znaky nášho veku sú, samozrejme, najviac viditeľné na pokožke tváre. Existuje množstvo ošetrovacích metód na zakrytie známok starnutia pleti - od jednoduchých krémov až k väčším chirurgickým zákrokom. Prevratná technológia intenzívneho pulzného svetla ( IPL) doplnená navyše rádiofrekvenčným prúdom (RF) ponúka radikálne zlepšenie s nízkym rizikom a žiadnymi pooperačnými obmedzeniami! Táto technika ošetrenia pleti sa nazýva fotorejuvenizácia - fotoomladenie a môže súčasne liečiť viac kozmetických chýb.

Ako účinkuje fotorejuvenizácia? Fotorejuvenizácia je metóda pozostávajúca z piatich až šiestich ošetrení prístrojom využívajúcim IPL a RF s odstupom 3 - 4 týždňov. Širokospektrálne svetlo ovplyvňuje povrchové pigmentačné zmeny, rozšírené póry a drobné kožné cievky. Doplnením o prehriatie hlbokých častí, ktoré zabezpečí práve vysokofrekvenčný elektrický prúd, možno výrazne ovplyvňovať všetky kozmetické chyby, ktoré sa nachádzajú v hlbších častiach pokožky a taktiež kolagén, čím sa zvýši tonus pokožky a vypnú sa aj drobné vrásky. Fotorejuvenizácia výrazne mení celkový vzhľad tváre, a preto sú klienti mimoriadne spokojní. V súčasnosti je to najúspešnejšia metóda v oblasti estetickej medicíny.

Aké sú teda účinky fotoomladenia?

 • Pôsobí hĺbkovo na kolagén, a tým vyhladzuje jemné vrásky a celkovo mení vzhľad kože
   
 • Vyrovnáva farbu pokožky a vytvára mladistvý vzhľad
   
 • Efektívne lieči vaskulárne a pigmentové nedokonalosti
   
 • Zvyšuje napätie pokožky
   
 • Redukuje rozšírené póry až o 60 %

Fotorejuvenizácia sa najčastejšie vykonáva na tvári, ale vhodná je aj oblasť dekoltu a horná časť rúk až po predlaktie. Pri zákroku sa na danú oblasť nanesie studený gél a na ochranu očí sa použijú tmavé okuliare. Na pokožku sa priloží filter optického vlnovodu a aplikuje sa pulzné svetlo. Počas zákroku môžete pocítiť len veľmi mierne štipnutie a výrazné prehriatie ošetrovanej oblasti. Každý zákrok trvá približne 20 minút. Fotoomladenie sa veľmi účinne vykonáva v kombinácii s rádiofrekvenciou. Intenzívne pulzné svetlo (IPL) a rádiofrekvencia (RF) oddelene majú pri ošetreniach len obmedzenú efektívnosť. Keď sa skombinujú, ponúkajú mimoriadne bezpečnú a efektívnu metódu fotorejuvenizácie. V súčasnosti je kombinácia IPL a RF jediným spôsobom, ktorý umožňuje presne kontrolovať tepelné ovplyvňovanie cielenej oblasti počas zákroku.

Prečo treba niekoľko zákrokov?
Všetky procesy prebiehajúce v ľudskej pokožke si vyžadujú určitý čas a na dosiahnutie žiadaného efektu aj opakovanú terapiu. V závislosti od počtu a náročnosti individuálnych kožných problémov sa odporúča 5 - 6 zákrokov. Medzi ošetreniami musia uplynúť najmenej tri týždne. Vaša schopnosť pohybu od zákroku, pracovná výkonnosť a životný štýl sa zákrokom nemenia. V ten istý deň ste schopní vrátiť sa do práce a vykonávať všetky obvyklé činnosti bez akéhokoľvek obmedzenia.

Ako sa fotoomladenie líši od iných zákrokov?
Existujú rôzne druhy laserov, ktoré liečia buď červené, hnedé, alebo iné škvrny, príp. sa používajú na obnovu povrchu pokožky pleti. Žiadne z nich však neposkytujú také dlhotrvajúce zlepšenie štruktúry pleti ako ponúka fotorejuvenizácia pomocou pulzného svetla, doplnená navyše rádiofrekvenčným prúdom.

Ktoré kožné nedostatky možno fotorejuvenizáciou ošetrovať aj samostatne?
Aplikácia intenzívneho svetla regeneruje povrchové aj podkožné vrstvy pokožky, omladzuje ju a rádiofrekvencia zároveň vnáša termálnu energiu hlbšie do podkožného tkaniva.. Po niekoľkých zákrokoch môžete vidieť významné zredukovanie nežiaducej pigmentácie a jemnejší vzhľad obnovenej pokožky. Rovnaký zákrok sa robí na krku, dekolte a na rukách.

Ľahkými cievnymi zmenami sú rozšírené žilky a vlásočnice.

Tvár má rozsiahlu sieť žiliek a drobných krvných cievok, nazývaných vlásočnice. Plynutie času, stres, ostré slnko a iné faktory môžu zapríčiniť ich trvalé rozšírenie a následný vznik červených žiliek alebo škvŕn na tvári. Fotorejuvenizácia môže pomôcť úplne odstrániť poškodené žilky a škvrny.

Rosacea alebo ružienka: Rosacea je kožné ochorenie, ktoré spôsobuje červené fľaky na tvári a chronické červenanie z rozšírených krvných žiliek. Rosacea môže zapríčiniť aj tvorbu zapálených vyrážok na nose a lícach. Intenzívne pulzné svetlo úspešne ošetrí rozšírené krvné cievky a sčervenanie s dlhotrvajúcim účinkom u žien aj mužov bez poškodenia okolitej zdravej pokožky.


   Fotoomladenie (Fotorejuvenizácia)   

Fotoomladenie (Fotorejuvenizácia)

Fotoomladenie (Fotorejuvenizácia)

Fotoomladenie (Fotorejuvenizácia)EUROCLINIC, s.r.o., Tamaškovičova 17, 917 00 Trnava
príjem objednávok: pondelok - piatok 09:00 - 17:00
telefón: 033 55 15 151, mobil: 0908 727 763, mail:
euroclinic@euroclinic.sk
© Copyright 2011 www.euroclinic.sk | Webdizajn od GRANDIOSOFT